Školní akce‎ > ‎

Rozlučka

V pondělí 29.6. se v Dělnickém domě konalo tradiční slavnostní zakončení školního roku. Za přítomnosti rodičů, učitelů, žáků současných i bývalých, i dalších hostů, předala paní ředitelka odměny nejlepším žákům školy, kteří nás reprezentovali v mnoha vědomostních i sportovních soutěžích. Následovalo losování o tablet - každá třída (od 4. do 9. třídy) navrhla jednoho žáka, který by si tablet zasloužil. Všechna jména byla zapsána, vhozena do klobouku a pan starosta vylosoval jednoho šťastlivce - tím se stal Dominik Mach ze 4. třídy.
Po předávání odměn proběhlo vyřazení vycházejících žáků. Deváťáci dostali na památku krásné zvonečky. Dva zvonečky byly také připraveny pro dva žáky páté třídy, kteří odcházejí na víceleté gymnázium. Potom už všichni netrpělivě čekali na závěrečné vystoupení žáků 9. třídy. Aby měli dostatek času na přípravu, přichystaly jim překvapení v podobě tanečního vystoupení dívky ze 3. a 4. třídy. 
Rozlučkové vystoupení představovalo běžný :-) školní den a divákům se moc líbilo. Zvlášť medvědí jezero mělo velký úspěch. Následovalo děkování učitelům s předáním originálních dárků a závěrečná písnička.
Poděkování patří paní učitelce Plášilové, která se ujala moderování, paní učitelce Vyhňákové, která pomáhala deváťákům s vystoupením a připravila jim keramické zvonečky. Děkuji také paní učitelce Honzíčkové za množství vydařených fotografií. Deváťákům děkuji za hezké vystoupení. Všem vycházejícím žákům přeji hodně úspěchů v dalším studiu a hodně štěstí do života.

Alena Jílková

https://picasaweb.google.com/117404636003637828035/Rozlucka2015#

Další poděkování patří Kubovi Starému, který pro nás rozlučku zvěčnil v podobě videa na https://youtu.be/CEHsrPq1ZiM


Comments