Školní akce‎ > ‎

Sport

Přespolní běh
I přes chladné počasí se našim žákům na okresním kole přespolního běhu dařilo dosáhnout  kvalitních osobních výsledků.

1. místo  Jaroslav Krejčí
1. místo  družstvo chlapců 8.-9. tř. (Krejčí, Průcha, Kuchař, Szmatana, Legr, Makovec)
3. místo   Lukáš Meloun
4. místo družstvo chlapců 5.tř. (Meloun, Pospíšil, Heřmánek, Fisch, Holub)
6. místo   Martin Průcha
7. místo   Kristýna Koudelková

https://photos.app.goo.gl/VAvKyUfc9WVcjMc76



Atletický trojboj a čtyřboj

Osecké atletické naděje přivezly z Kolína plný pomyslný košík medailí.

1. místa     Meloun Lukáš               skok daleký   409 cm

                 Meloun Lukáš                50 m               7,86 s

                 Svinčáková Dominika  hod kriketovým míčkem   34,71 m


2. místa     Holub Milan                    50 m               8,25 s

                 Holub Milan                    hod kriketovým míčkem  40,40 m    


3. místa    Košata Josef                  skok daleký  367 cm

                 Fisch Jakub                    skok daleký  374 cm

                 Fisch Jakub                    50 m               8,26 s

                 Svinčáková Dominika   50 m              8,39 s

               družstvo chlapců 8.-9. tř. (Bayer, Krejčí, Leger, Kuchař, Kruliš)

výsledky čtyřboj http://online.atletika.cz/vysledky/36212/0/2

výsledky trojboj http://online.atletika.cz/vysledky/36211/0/2


https://photos.app.goo.gl/NQ62rcA1khmZYEmu6


Sprinter školy


běh 50 m                                                1.třída

1.      1. Babčanová Ema         10,05                                        1.   Ešner Adam        9,85

2.   2.   Forejtová Viola          10,87                                        2.   Boar Daniel       10,12

3.   3.   Richterová Daniela    11,31                                        3.   Bílý Vojtěch       11,02

4.   4.   Týmová Tereza          11,40                                        4.   Převrátil Jan      11,04

5.   5.  Tvrdíková Viktorie       11,41                                        5.   Adamčik David  11,21

 

                                                  2. - 3. třída

1.    Nováková Edita           9,40                                    1.   Benda Tomáš   8,41

2.    Holečková Veronika    9,42                                     2.  Fišer Filip           8,45

3.    Řečínská Ella              9,48                                     3.  Koloc Tomáš     8,99

4.    Rybková Magdaléna   9,56                                     4.  Baudyš Antonín 9,04

5.    Hrabánková Kristýna 14,18                                    5.  Heřman Radek   9,04

 

                                                        4. - 5. třída

1.     Svinčáková Dominika     8,00                               1.   Meloun Lukáš       7,77

2.     Svobodová Eliška           8,39                               2.   Holub Milan           7,93

3.     Pořízová Štěpána           8,42                               3.   Fisch  Jakub          8,00

4.     Janíková Adéla               8,66                                4.    Perl Patrik            8,04

5.     Hrabánková Kateřina      8,72                                5.    Pospíšil Matěj      8,29

 

běh 60 m                                            6.-7. třída

    

1.       Baštecká Michaela           8,90                               1.   Svoboda Matěj         8,91

2.        Belzová Veronika             8,91                               2.   Koška Jan               9.30

3.        Mezníková Tina                9,87                               3.  Otta Vojtěch             9,47

4.        Klimentová Hana              9,89                               4.  Eger Filip                 9,54

5.        Kolarovská Lucie               9,91                               5.  Mašek Marek          9,58

 

                                                 8.-9. třída

 

 1.      Hovorková Kateřina            8,91                              1.   Svoboda Jakub         8,18

 2.      Hanková Tereza                 8,99                               2.    Žilka Jan                  8,30

          Koudelková Kristýna          9,05                               3.    Bayer Tomáš            8,38

             Kratochvílová Kája            9,72                               4.    Kulíček Vít                8,95

   5 .      Vokřálová  Viola              10,58                               5.    Makovec Šimon        9,00

                                                                                                    Průcha Martin           9,00

https://photos.app.goo.gl/mT3XswRZrqnp32bH6

Ĉ
Alena Jílková,
26. 9. 2018 6:08