Kolínské sportovní dny - fotbal 6., 7. a 8., 9. třída

Chlapci ze 6. a 7, třídy obhájili 4. místo z okresního přeboru.
Fotbalisté z 8. a 9. třídy ve své kategorii získali bronzový pohár za 3. místo.

Kolínské sportovní dny - florbal 8. a 9. třída

Tým chlapců vybojoval stříbrný pohár ve florbalu na kolínských sportovních hrách. Vystoupili na 2. místo.

Datum: 20. 5. 2022

V pondělí 16.5.2022 se konalo v areálu FK Neratovice finále krajského kola tradičního a velice prestižního 23.ročníku Mc Donald's cupu, kterého se zúčastnil po nečekaném triumfu v okresním kole i výběr Velkoosecké školy.

pohár rozhlasu

Pohár rozhlasu

Datum: 12. 5. 2022

Ve středu 11.5.2022 se žáci 6., 7., 8. a 9. tříd zúčastnili v Kolíně atletických závodů družstev Pohár rozhlasu.

mcd

Mc Donald's Cup

Datum: 5. 5. 2022

Ve středu 4.5.2022 se v areálu FK Kolín uskutečnil po dvouleté odmlce 23.ročník fotbalového turnaje Mcdonalds cup 2022...

Malá kopaná 8. a 9. třída

Datum: 25. 4. 2022

Naši fotbalisté (Mašek, Soboslai, Vaníček, Dupák, Průcha, Meloun, Pospíšil, Mojžíšek, Kubiš, Teplý, Holub) získali na okresním turnaji v malé kopané mezi sedmnácti družstvy třetí místo. Nejen, že si na své hrudi odnesli bronzové medaile, ale i postupují na Kolínské sportovní dny.

Atletický trojboj

Datum: 20. 4. 2022

Ve středu 13. dubna se žáci 5. tříd zúčastnili atletického trojboje 4. a 5. tříd.

Florbal 5. třídy

Dne 7. dubna se žáci 5.tříd ve složení Kupr, Svinčák, Munzar, Panc, Vokál, Kučerová a Melichar zúčastnili florbalového turnaje 4. a 5. tříd v nové kolínské sportovní hale v Borkách. V konkurenci 8 družstev si po náročných pěti zápasech vybojovali krásné 2.místo.

Kopaná 6. - 7. třída

Pomyslnou bramborovou medaili za čtvrté místo v okresním kole malé kopané si odvezli chlapci ze šestých a sedmých tříd ( Mentel, Čáp, Karban D.,Perl, Dupák, Dolanský, Holub a Legr).Mezi patnácti školami se svou týmovou bojovností kvalifikovali na Kolínské sportovní dny.

Atletický čtyřboj

Datum: 6. 4. 2022

V úterý 5.4.2022 se v Kolíně konal atletický čtyřboj žáků 6. - 9. tříd.

Vybíjená

Datum: 25. 3. 2022

Turnaj ve vybíjené pátých tříd proběhl v nové sportovní hale v Kolíně. Mezi deseti školami naši žáci vybojovali bronzové medaile.

McDolanld

McDonald's Cup

Datum: 13. 10. 2021

Naši žáci se zúčastnili dvou fotbalových turnajů. V pátek 8.10. druháci a třeťáci obsadili páté místo. V úterý 12.10. čtvrťáci a páťáci vybojovali druhé místo a přivezli stříbrné medaile.