Školní akce‎ > ‎

Sport

Zátopkova štafeta

 V úterý patnáctého října jsme si připomněli našeho vynikajícího běžce Emila Zátopka, držitele osmnácti světových rekordů. Společně jsme si vyzkoušeli zaběhnout tratě 5 km a 10 km. Na vlastním těle jsme poznali, jakým  rychlým tempem Emil běhal.

https://photos.app.goo.gl/SoaXXYDmPjGMLBRD6

https://photos.app.goo.gl/bjMJZgv7UCZLWcYcA




Přespolní běh

3. místo a bronzové medaile si přivezlo družstvo dívek z pátých tříd. (Belzová A,. Hrabánková, Jindrová, Převrátilová, Svobodová a Žemlová V.).
Mezi nejlepší jednotlivce patří 6. místo Belzová Veronika, 10. místo Belzová Anna, 11. místo Hrabánková Kateřina, 12. místo Jindrová Ema,
13. místa Perl Patrik, Koudelková Kristýna a Paroulek Jakub.

https://photos.app.goo.gl/s7ojSueQfuUJeW6j6



Atletický čtyřjboj

Dívčí pětičlenné družstvo přivezlo z Kolína stříbrné medaile za vynikající druhé místo.  Veronika Belzová, Rozálie Svobodová, Dominika Svinčáková, Julie Košatová a Lucie Kolarovská nechaly za svými zády dalších deset týmů.
Chlapci Marek Mašek, Lukáš Meloun, Aleš Krucký, Damir Soboslai a Martin Dupák vystoupili na třetí stupínek a  za své bojovné výkony obdrželi bronzové medaile.


https://photos.app.goo.gl/NdC3GqJhLskFj7Ga6




Atletický trojboj

Žáci 4.- 5. tříd soutěžili v běhu na 50 m, ve skoku dalekém a v hodu kriketovým míčkem. Nejlepším čtvrťákem byl Tomáš Benda, který obsadil 1. místo. 
Třetí byl Jakub Drblík. V kategorii dívek čtvrtých tříd obsadila Veronika Holečková 10. místo. Nejlepší naší páťačkou byla Eliška Nella Svobodová, která si odvezla medaili za  místo sedmé.

https://photos.app.goo.gl/NdC3GqJhLskFj7Ga6

https://photos.app.goo.gl/GubKQe2zC9zGxin89



Sprinter školy - výsledky

běh 50 m

dívky 1. třída                                     chlapci  1. třída

Bendová Barbora      9,82                 Fišer Dominik        9,25

Dobiášová Viktorie    9,90                Jedlička Jáchym     9,51

Holečková Tereza      10,30              Soukup Tadeáš      9,59

Píchová Eliška             10,72             Matucha Tomáš    9,62

Vozková Natálie          11,19             Vokál Jáchym        9,63

dívky  2. - 3. třída                                 chlapci  2. - 3.třída

Řečínská Ella                8.59             Munzar Tomáš      8,58

Nováková Edita           8,76               Svinčák Adam        8,60

Kučerová Nela             9,07               Koloc Tomáš          9,00

Pořízová Anežka          9,08               Vokál Jakub           9,21

Hrabánková Kristýna   9,12                Mentel Filip            9,33

dívky  4. - 5. třída                                 chlapci  4. - 5.třída

Svobodová Eliška          8,18              Košata Josef          8,10

Belzová Anna                 8,36              Benda Tomáš        8,12

Převrátilová Anna          8,73             Dupák Matyáš       8,57

Žemlová Veronika          8,75             Karban Mikuláš     8,59  

Moravcová Nela             8,90             Drblík Jakub           8,63

 

 

běh 60 m

dívky  6. - 7. třída                                 chlapci  6. - 7.třída

Belzová Veronika        9,28                Meloun Lukáš      8,47

Svinčáková Dominika  9,38                Mašek Marek       9,20

Svobodová Rozárie      9,45               Holub Milan          9,20

Mezníková Tina            9,74               Dupák Martin         9,21

Košatová Julie               9,74              Fisch Jakub             9,25

dívky  8. - 9. třída                                 chlapci  8. - 9.třída

Bašteská Michaela        8,83              Svoboda Matěj       8,33

Kubišová Kateřina         8,90              Legr Matěj               8,76

Koudelková Kristýna     9,07              Eger Filip                  9,05

Hanková Tereza             9,15              Koška Jan                 9,06

Reisichová Natálie         9,56              Šibrava Marek         9,10

 

 

https://photos.app.goo.gl/6i5j4hB8pW6TvasZ9