ZŠ Velký Osek
Základní škola
Velký Osek

Informace pro strávníky

Informace ke školnímu stravování od 17.5.2021

Žádám rodiče žáků, kteří se od pondělí 17.5. budou stravovat ve školní jídelně v běžném režimu, aby na iCantenu zkontrolovali účty svých dětí. Obědy mají všichni přihlášené dle přihlášek na školní rok 2020/21. Pokud vám na iCantenu nejdou obědy přihlašovat/odhlašovat zkontrolujte zůstatek financí a kontaktujte školní jídelnu. Když jste zrušili příkaz na úhradu obědů a na kontu strávníka nejsou peníze, obědy nelze přihlásit.

 Oběd na pondělí odhlásíte/přihlásíte v pátek do 13,30 hod. V sobotu a v neděli obědy na pondělí odhlásit a přihlásit nelze.

Upozorňuji rodiče, kteří ve školní jídelně nahlásili, že se jejich dítě do konce školního roku stravovat nebude a účet strávníka nechali zablokovat, že jejich dítě oběd nemá přihlášený a není přístup na iCanten. V případě, že chcete, aby se vaše dítě opět stravovalo, musíte kontaktovat školní jídelnu.

Dále upozorňuji, že strávníkům bude vydán oběd pouze pokud budou mít čip, nebo ISIC kartu. Do jídelny mají povolený vstup pouze žáci, kteří se stravují ve školní jídelně. V jídelně je zakázáno konzumovat vlastní jídlo. Vyjímku mají žáci, kteří se stravují v dietním režimu dietu a mají na to potvrzení od lékaře.

 

Zuzana Bílková – vedoucí školní jídelny

Datum vložení: 13. 5. 2021 9:34
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2021 9:40
Autor: Správce Webu
Naši sponzoři