ZŠ Velký Osek
Základní škola
Velký Osek

Uzavření školy

Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví bude škola až do odvolání uzavřena.
Klikněte pro více informací...

Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví bude škola až do odvolání uzavřena. V provozu nebude ani školní družina. Rodiče žáků do 10 let mohou školu požádat o vystavení potvrzení pro zaměstnavatele. Žádosti zasílejte na reditelna@zsvelkyosek.cz

Po dobu uzavření školy budou mít žáci samostudium, úkoly budou jednotliví vyučující předávat prostřednictvím webové aplikace Bakaláři (elektronická žákovská knížka), e-mailem nebo prostřednicvím svých webových stránek.

V ředitelně školy bude přítomna ředitelka školy nebo zástupkyně ředitelky každý pracovní den od 8:00 do 12:00 hod. Úřední hodiny pro veřejnost v pondělí 8:00 - 10:00 hod - pouze v nutných případech. Komunikace je možná telefonicky nebo e-mailem.

Vstup do školy je povolen pouze zaměstnancům školy. Mimo provoz je i tělocvična a gymnastický sál.

Sledujte prosím aktuální vývoj situace ve sdělovacích prostředcích a webové stránky školy.

Datum vložení: 12. 3. 2020 7:16
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2020 8:20
Autor: Správce Webu
Naši sponzoři