Mc Donald's Cup - krajské finále

fotbal

V pondělí 16.5.2022 se konalo v areálu FK Neratovice finále krajského kola tradičního a velice prestižního 23.ročníku Mc Donald's cupu, kterého se zúčastnil po nečekaném triumfu v okresním kole i výběr Velkoosecké školy.

V pondělí 16.5.2022 se konalo v areálu FK Neratovice finále krajského kola tradičního a velice prestižního 23. ročníku Mc Donald's cupu, kterého se zúčastnil po nečekaném triumfu v okresním kole i výběr Velkoosecké školy. S vědomím náročnosti tohoto turnaje, povolala trenérská dvojice Šašma - Melichar Dana Boara a Adama Ešnera, kteří tak doplnili náš úspěšný tým z okresního kola. Na perfektně připravené hrací ploše za teplot, které během dne vystoupaly ke 30°C, jsme se postupně utkávali s mužstvy z Čáslavi, Neratovic, Mladé Boleslavi, Odoleny Vody a Kostomlat. Všechny tyto týmy prokázaly neskutečnou kvalitu a naši chlapci tak měli  možnost okusit úroveň moderní kopané, ve které nechyběla rychlost, technika a souhra všech zúčastněných. V konečném výsledku se nám podařilo urvat 4 body za jednu výhru, jednu remízu a 3 prohry a obsadit tak páté místo. Splnili jsme  náš cíl, nebýt v krajském finále pouze do počtu. Chlapci si během celého dne sáhli na dno svých sil, předvedli kvalitní výkony a někdy museli bojovat s osudem štěstěny o čemž se na vlastní oči přesvědčil náš kapitán Kuba Vokál, kterého provázela neuvěřitelná střelecká smůla. Zajímavostí naší cesty turnajem jsou dvě vstřelené branky našeho brankáře Tády Melichara.

Letošní působení v turnaji lze hodnotit úspěšně, obzvláště krajské finále bylo pro  kluky velký zážitkem, většina z nich doposud ve své fotbalové kariéře na takto perfektně zorganizovaném turnaji ještě nehrála.

Velkoseckou MZŠ reprezentovali tito hráči: Tadeáš Melichar, Matyáš Panc, Adam Ešner, Mikuláš Křižanovič, Tomáš Munzar, Vojtěch Kupr, Jakub Vokál, Adam Svinčák, Dan Boar.

Datum vložení: 20. 5. 2022 9:33
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2022 9:36

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.