ZŠ Velký Osek
Základní škola
Velký Osek

Den dětí 31.5.

7.A, 7.B
8.A
1.A, 1.B
8.B
2.A, 2.B
6.A, 6.B

Den dětí – 31.5.2024 – třídy 7.A, 7.B

Žáci 7.A a 7.B se vypravili na oslavu Dne dětí do lanového centra v Praze – Vysočany. Žáky čekala pořádná porci zábavy, adrenalinu, ale i sportovních výkonů. Na bezpečnost dětí po celou dobu dohlíželi profesionální instruktoři, kteří děti také před každou překážkou krátce proškolili. Největší atrakcí byla obří houpačka. Všichni si tuto akci moc užili.

                                                                                                L.Plášilová, D. Průchová, A. Teplá 

 

https://photos.app.goo.gl/NvYNF7zXTfhYB3ML6

8.A - https://photos.app.goo.gl/PyughHFR8pi2M78e9

1.A, 1.B

DEN DĚTÍ  1.A, 1.B

Den dětí v prvních třídách proběhl ve sportovním duchu. Děti mezi sebou soutěžily v zábavných sportovních disciplínách: skákaly v pytlích, házely papírovou koulí na plechovky, běhaly v obřích holínkách, přenášely vodu injekční stříkačkou…                         Všechny týmy se snažily a nakonec vyhrál tým ORANŽOVÝCH.                                        Dopoledne nám rychle uteklo a všichni jsme si ho moc užili.

                                                                           A.Šátková, D.Týmová, M.Holíková


https://photos.app.goo.gl/NtJmzNey8jBecUE46

8.B

Den dětí – 8.B

Třída 8.B se na letošní dětský den vypravila do Kutné Hory. Cílem naší cesty byla úniková hra, kdy jsme ve sklepení řešili rébusy a snažili se najít cestu z dolu. Poté jsme se prošli historickou částí města. Výlet jsme si hezky užili.

Mgr. Andrea Kratochvílová

 

https://photos.app.goo.gl/2mTVbih7qpVss1sLA

 

 

Výprava do psího útulku __ 2.A a 2.B

Dne 31. května, u příležitosti Dne dětí, se třídy 2.A a 2.B vydaly na výlet do psího útulku v Kolíně. Tento výjimečný den byl naplněn radostí, učením a empatií, když naši žáci měli možnost setkat se s čtyřnohými přáteli a dozvědět se více o péči o opuštěná zvířata.
Po příchodu do útulku nás přivítali pracovníci, kteří nám nejprve představili fungování zařízení. Žáci se dozvěděli o důležitosti útulků, o tom, jak se psi do útulku dostávají, a jak je pro ně hledán nový domov. Děti byly nadšené, že mohou vidět, jak probíhá každodenní péče o psy, včetně krmení, venčení a zdravotní péče. Během návštěvy měli žáci také možnost vidět a přiblížit se k místním kozám, o které se zde také starají. Někteří žáci se odvážili a krmili je a mazlili. Bylo to nejen zábavné, ale také velmi poučné. Děti si uvědomily, jak důležité je starat se o zvířata a jaký význam má zodpovědné chování vůči nim. Na závěr návštěvy jsme předali útulku malé dárky, které žáci sami přinesli. Krmivo, hračky a další potřeby byly vítaným příspěvkem a pracovníci útulku nám za ně srdečně poděkovali.
Celý den byl pro děti skvělou příležitostí, jak oslavit Den dětí netradičně a přitom prospěšně. Všichni jsme si odnesli nejen krásné zážitky, ale i důležité ponaučení o lásce a péči o zvířata.
E. Burešová a M. Melicharová

 

https://photos.app.goo.gl/bNfCHQ2oKsdyyMXcA

 

Dětský den si žáci 6.A a 6.B užili na bobové dráze v Kutné Hoře. Počasí nám naštěstí přálo, takže bobová dráha byla v jednom kole a všichni byli z jízdy nadšení. 

Radka Fischová a Romana Hartmanová

fotky: https://photos.app.goo.gl/KVLLqXj6eAtLqWCC9

 

 
 
Datum vložení: 1. 6. 2024 9:45
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2024 12:49
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Naši sponzoři