Sport

vánoční florbal

Vánoční florbalový turnaj

Datum: 4. 1. 2020

Předvánoční čtvrteční čas jsme trávili florbalem. V tělocvičně naší školy si šestnáct družstev poměřilo své síly. Bylo odehráno třicet šest zápasů a rozdáno čtyřicet pět medailí.

#

Florbal dívky 8. a 9. ročník

Datum: 12. 12. 2019

11. 12. 2019 se dívky ve složení V. Vorlická, N. Reisichová, T. Hanková, M. Šulcová, K. Kubišová, B. Mokráčková, V. Pelikánová, V. Langrová, L. Hartmanová, S. Musilová, L. Žemlová zúčastnily okresního kola ve florbalu. Děvčata se snažila o co nejlepší výkon. Paří jim dík za reprezentaci školy.

#

Kolínská laťka a nejrychlejší páťák

Datum: 11. 12. 2019

V hale spojů v Kolíně proběhl 10.12. tradiční závod ve skoku vysokém. David Kruliš skokem 160 cm vystoupil na 3. místo. Čtvrté místo získala Dominika Svinčáková. Páté příčky obsadily Simona Musilová a Veronika Belzová. Ostatní naši reprezentanti využili příležitosti závodů k získání svých nových osobních rekordů.
Z běhu na 40 yardů si přivezl Patrik Perl medaili za deváté místo. Druhou nejrychlejší dívkou páté třídy se stala Eliška Svobodová.

#

Florbal 6. a 7. třída dívky

Datum: 21. 11. 2019

Děvčata ze 6. a 7. třídy (Vokřálová, Pořízová, Dohaničová, Havlová, Kalašová, Tázlerová, Krejčová, Kolarovská, Hovorková, Dašková, Mutinová, Klimentová) se 20.11.2019 zúčastnila v Kolíně okresního kola ve florbalu. Při dobré týmové spolupráci sice dívky nepostoupily, ale vrátily se s dobrou náladou.

#

Florbal 6. a 7. třída chlapci

Datum: 15. 11. 2019

3. místo v okrskovém kole a postup na kolínské sportovní dny si ve čtvrtek čtrnáctého listopadu přivezli chlapci z šesté a sedmé třídy (Mašek, Soboslai, Bureš, Paroulek, Meloun, Heřmánek, Pospíšil, Melichar, Vaníček. Mojžíšek, Fisch, Teplý, Kruliš).

#

Zátopkova štafeta

Datum: 16. 10. 2019

V úterý patnáctého října jsme si připomněli našeho vynikajícího běžce Emila Zátopka, držitele osmnácti světových rekordů. Společně jsme si vyzkoušeli zaběhnout tratě 5 km a 10 km. Na vlastním těle jsme poznali, jakým rychlým tempem Emil běhal.

#

Přespolní běh

Datum: 9. 10. 2019

3. místo a bronzové medaile si přivezlo družstvo dívek z pátých tříd. (Belzová A,. Hrabánková, Jindrová, Převrátilová, Svobodová a Žemlová V.).
Mezi nejlepší jednotlivce patří 6. místo Belzová Veronika, 10. místo Belzová Anna, 11. místo Hrabánková Kateřina, 12. místo Jindrová Ema,
13. místa Perl Patrik, Koudelková Kristýna a Paroulek Jakub.

#

Atletický trojboj

Datum: 25. 9. 2019

Žáci 4.- 5. tříd soutěžili v běhu na 50 m, ve skoku dalekém a v hodu kriketovým míčkem. Nejlepším čtvrťákem byl Tomáš Benda, který obsadil 1. místo.
Třetí byl Jakub Drblík. V kategorii dívek čtvrtých tříd obsadila Veronika Holečková 10. místo. Nejlepší naší páťačkou byla Eliška Nella Svobodová, která si odvezla medaili za místo sedmé.

#

Atletický čtyřjboj

Dívčí pětičlenné družstvo přivezlo z Kolína stříbrné medaile za vynikající druhé místo. Veronika Belzová, Rozálie Svobodová, Dominika Svinčáková, Julie Košatová a Lucie Kolarovská nechaly za svými zády dalších deset týmů.
Chlapci Marek Mašek, Lukáš Meloun, Aleš Krucký, Damir Soboslai a Martin Dupák vystoupili na třetí stupínek a za své bojovné výkony obdrželi bronzové medaile.