Poděkování 6.A
od 1.A a 1.B
Poděkování 6.A
Rádi bychom poděkovali žákům 6. A a paní učitelce Muniové za skvěle připravený program ke Dni dětí pro naše prvňáčky z 1. A a 1. B.
Přestože původní plán na fotbalovém hřišti překazilo deštivé počasí, šesťáci si s nepříznivými podmínkami poradili na jedničku. Pohotově připravili náhradní variantu v budově školy a vytvořili řadu nápaditých stanovišť, na kterých si mladší spolužáci užili spoustu zábavy.
Velmi si ceníme nejen pečlivé organizace celé akce, ale také přístupu šesťáků. Po celou dobu byli prvňáčkům milými průvodci, trpělivě jim vše vysvětlovali, pomáhali jim a povzbuzovali je. Díky nim si děti odnesly krásné zážitky a zároveň poznaly různá zákoutí školní budovy.
Celý den se nesl ve velmi příjemné atmosféře a byl krásným příkladem spolupráce mezi staršími a mladšími žáky.
Moc děkujeme žákům 6. A i paní učitelce Muniové za jejich čas, energii a výbornou organizaci.
Mgr. Edita Burešová, Mgr. Markéta Melicharová a žáci 1.A a 1.B
https://photos.app.goo.gl/MRZuLzoCmTZUXxF2A
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2026 7:16