Sponzor TPCA

TPCA – SPONZOR TŘÍDY 2. A

Třída 2. A  tímto děkuje společnosti TPCA za poskytnutí finančního daru na nákup 28 kusů loutek.

V úterý 2. prosince žáci 2. A  třídy našli ve své učebně ozdobený vánoční stromeček a pod ním dárek - velkou krabici plnou loutek. Nechyběly postavičky Jeníčka a Mařenky, ježibaby, prince a princezny, draka, Červené karkulky a vlka, dále v krabici byly loutky krále a královny, myslivce, šaška, Mikuláše a čerta, babičky a spousta dalších pohádkových bytostí. Děti měly z dárku obrovskou radost a hned se pustily do hraní pohádek. První vystoupení s loutkami, které se uskuteční 20. prosince, bude určeno rodičům žáků třídy 2. A.

Děti z druhé třídy 2. A

Více fotografií: https://photos.google.com/

Poděkování za sponzorství

Žáci prvních tříd mohou rozvíjet své technické schopnosti a dovednosti díky TPCA, které přispělo na nákup stavebnic.Děti měly ze stavebnic velkou radost a hned vyzkoušely, jak dovedou pracovat podle daného vzoru a návodu. Někomu se práce dařila hned, ale někteří měli větší či menší problémy, proto věříme, že práce se stavebnicemi je pro děti velkým přínosem. Stavebnice budeme využívat i v dalších ročnících při stavění složitějších modelů.

Ivana Kampeová, Alena Šátková -  třídní učitelky 1. A, 1. B

Děti prvních tříd